Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w Jastrzębiu-Zdroju

Z początkiem października wystartował projekt „Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w Jastrzębiu-Zdroju” realizowany przez Miasto Jastrzębie-Zdrój. Projekt ma na celu wzrost dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej poprzez utworzenie dodatkowych miejsc wychowania przedszkolnego, jak również dodatkowe zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne. Przewidziano w nim także podniesienie umiejętności i kompetencji zawodowych nauczycieli.

Projekt jest realizowany od 1 października 2018 roku do końca grudnia 2019 roku w Publicznym Przedszkolu nr 10 w Jastrzębiu - Zdroju oraz w Przedszkolu Publicznym nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Specjalnym w Jastrzębiu-Zdroju.

Rekrutacja do projektu będzie odbywać się od 10 do 24 grudnia 2018 r. Regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronach internetowych obu przedszkoli oraz dostępne w ich sekretariatach.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Społeczny) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.