Sprytne Groszki

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 10 W JASTRZĘBIU - ZDROJU W OKRESIE PANDEMII COVID-19

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PREZENTACJĄ

NASZEGO PRZEDSZKOLA

(kliknij w grafikę poniżej)

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 r. (III aktualizacja) dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

LINK - TUTAJ

Rozporządzenie MEN z dnia 3 czerwca 2020 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

link - tutaj

Szanowni Rodzice,
na prośbę Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno- edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” na rzecz poprawy bezpieczeństwa osób przebywających na wakacjach, przekazujemy informacje o opublikowanym na stronie internetowej KMP w Jastrzębiu-Zdroju artykule: "Jak spędzić bezpieczne wakacje – porady w ramach akcji „ Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Z uwagi na naukę w charakterze pracy zdalnej, prosimy o zapoznanie dzieci i młodzieży z poradami zawartymi w powyższym artykule, dostęp do artykułu tutaj.

KOCHANY SPRYTNY GROSZKU...