Leśne Skrzaty

17 września odbyły się zajęcia na temat segregacji śmieci.

"DBAMY O NASZĄ PLANETĘ"

DZIEŃ KROPKI U LEŚNYCH SKRZATÓW

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 10 W JASTRZĘBIU - ZDROJU W OKRESIE PANDEMII COVID-19

MAMO, TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ...

Zapraszamy rodziców do poznania przedszkolnej piosenki i zabawy Leśnych Skrzatów

Pierwsze zabawy na placu zabaw

Malowanie farbami u Leśnych Skrzatów

OGŁOSZENIA!

• 15 września (wtorek) - obchodzić będziemy "Międzynarodowy Dzień Kropki", w tym dniu dzieci przychodzą do przedszkola w ubraniach w kropki (oczywiście w miarę możliwości)

• 18 września (piątek) - świętować będziemy "Dzień Przedszkolaka"

• 30 września (środa) - świętować będziemy "Dzień Chłopaka"

INFORMACJA!

W dniach 07.09.2020 r. do 11.09.2020 r. rodzice dzieci z grupy "Leśne Skrzaty" mogą przyprowadzać swoje dzieci pod drzwi naszej sali.

W kolejnych tygodniach należy już przekazać przebrane dziecko pani woźnej lub pomocy nauczyciela w wyznaczonym do tego miejscu.

Drodzy Rodzice,

OTO KILKA ZDJĘĆ Z NASZEJ WSPÓLNEJ ZABAWY.

I NAWET LEŻACZKI JUŻ NIE TAKIE STRASZNE :)

Szanowni Rodzice!

Brak opisu.

Grupa "Leśne Skrzaty" jest grupą działającą w godzinach od 8.00 do 15.00.

W tych godzinach dzieci przebywają ze swoim wychowawcą.

- Jeśli Państwa dziecko będzie przyprowadzane do przedszkola między 7.00 a 8.00, proszę zaprowadzić dziecko do sali zbiorczej w grupie "Biedronek";

- Jeśli Państwa dziecko jest zdeklarowane na pobyt w przedszkolu po godzinie 15.00, dziecko należy odebrać również z sali zbiorczej grupy "Biedronek".

Należy pamiętać, by przyprowadzać dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami w umowie (jeśli w umowie jest od godziny 8.00, to proszę przyprowadzić między 8.00 a 8.20, nie wcześniej.)

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PREZENTACJĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA

(kliknij w grafikę poniżej)

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 r. (III aktualizacja) dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

LINK - TUTAJ

Poradnia Pedagogiczno- Psychologiczna w Jastrzębiu- Zdroju

zaprasza do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na stronach www